Загальні умови

У нас ви можете придбати жіночий одяг оптом. У нас забезпечений повний цикл виробництва, тому є можливість надати вам гарні умови співпраці. Ми виділяємо два види покупців, яким ми надаємо оптові умови різного рівня: ГУРТОВИЙ ПОКУПЕЦЬ і ПАРТНЕР.

Для того щоб стати оптовими Покупцем необхідно купити 4 і більше одиниць однієї моделі, розміри при цьому можуть бути різними. Ціни в корзині автоматично стануть оптовими на це замовлення. І далі ви вже можете робити замовлення починаючи від 1 одиниці.

ПАРТНЕРОМ ви можете стати, зв'язавшись з нашим менеджером і підписавши договір про співпрацю. Це дасть вам певні привілеї, про які йтиметься нижче. В цьому випадку ви можете зробити навіть перший замовлення починаючи від 1 одиниці.

Збірка

Збірка замовлення починається в день замовлення. Однак вона може зайняти кілька днів в залежності від наявності на складі необхідних моделей і розмірів.
Точний термін збирання вам вкаже наш менеджер при підтвердженні замовлення. Після складання всі товари проходять додаткову перевірку якості. Одяг упаковується в відповідності з особливостями кожної моделі, що виключає пошкодження під час транспортування.

Ознайомлення з моделями

Ми настільки віримо нашим оптовим покупцям і ПАРТНЕРАМ, що вiдправляемо моделі на ознайомлення. Якщо сподобається - зробите замовлення. Якщо немає, то повернете назад.
Оптовим покупцям можемо відправити одноразово одну модель. А ПАРТНЕРАМ відразу 6 моделей. У вас буде 24 години з моменту отримання посилки для прийняття рішення. Якщо термін минув, то товар вважається придбаним. Ви, звичайно можете його повернути протягом 14 днів, як цього вимагає законодавство. Однак в такому випадку, ми будемо змушені позбавити вас можливості безкоштовного ознайомлення. Довіра має бути двосторонньою.
У разі повернення зворотну доставку оплачуєте ви.

Доставка

Доставка здійснюється кур'єрськими службами Укрпошта і Нова Пошта. Замовлення від 500 грн в межах України за наш рахунок.
В інші країни Укрпоштою, за ваш рахунок.

Оплата

Оптові ПОКУПЦІ мають такі можливості оплатити товар:
1.Банкывською картою на сайті, при замовленні від 4 одиниць одного товару. Оскільки в цьому випадку ціна автоматично змінитися на оптову
2.Банкывською картою після спілкування з менеджером. Ми вам надішлемо на пошту платіжну кнопку.
3.Готывкою при отриманні товару у відділенні Укрпошти або Нової Пошти
4.Карта ПриватБанку. Менеджер вишле вам необхідні реквізити при оформленні замовлення.

Для ПАРТНЕРІВ додатково існує можливість оплати за рахунком. Крім цього ми можемо надати вам розстрочку. При замовленні товару оплачуєте 50% вартості і ще 50% протягом семи днів. Загальна сума розстрочки не може становити більше 10 000грн.

Контакти менеджера з оптових продажів

Катерина
(063) 633 0121
(098) 453 0996 (Viber)

Ви можете дзвонити або писати по будь-яких питань, які пов'язані з оптовими умовами.